Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream about fast Internet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

 1. O PODPISIE

  Podpis Elektroniczny

XXI wiek to rzeczywistość nowoczesnych technologii. Bez Internetu trudno dzisiaj o realizację wielu codziennych zadań. Jednak niezależnie od narzędzi za pomocą których się komunikujesz, w sprawach formalnych, urzędowych, biznesowych niezbędna jest stuprocentowa pewność i wiarygodność Twojej tożsamości.
Tę gwarancję zapewni Ci e-podpis CERTUM. Dzięki własnemu podpisowi elektronicznemu będziesz mógł załatwiać wszystkie istotne sprawy szybko,
bezpiecznie i wygodnie – przez Internet.

Podpis elektroniczny to własny, osobisty podpis w cyfrowym świecie. Ma taką samą ważność, jak unikalny, odręczny podpis. Posiada również taką samą moc prawną , tzn. może być wykorzystywany do oficjalnego podpisywania i nadawania mocy prawnej wszelkim dokumentom, które funkcjonują w wersji elektronicznej. Oczywiście, nie jest to wzór Twojego unikalnego podpisu odręcznego, ale działa na podobnej zasadzie. To znaczy, jest jedyny w swoim rodzaju, przypisany tylko Tobie i Twoim danym osobowym (wystawiany jest na osobę fizyczną) i zawsze możliwy do weryfikacji.

Dla kogo przeznaczony jest podpis elektroniczny?

Niezastąpiony dla księgowych...

Chcesz wysyłać deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną? Podpis elektroniczny będzie Ci niezbędny. Zestawy CERTUM są kompatybilne z programem Płatnik i spełniają wszelkie wymogi ustawy o podpisie elektronicznym. To zaufane i wygodne rozwiązanie.

...i nowoczesnych biznesmenów

Podpisu elektronicznego możesz używać do podpisywania wszystkich dokumentów firmowych, nadając im moc prawną. Nie możesz spotkać się osobiście z klientem lub kontrahentem? Nie chcesz tracić czasu w urzędach? Sygnuj podpisem elektronicznym CERTUM umowy, faktury, deklaracje, wnioski, formularze itp. - i wysyłaj Internetem. Wygodnie i nowocześnie.

 1. UZYSKANIE E-PODPISU

  Łatwo , Szybko , Bez zbędnych formalności ...

Procedura uzyskania podpisu elektronicznego jest bardzo prosta i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. W standardowej opcji będziesz mógł posługiwać się podpisem najpóźniej po 7 dniach. Dla wygody naszych klientów oferujemy dojazd do siedziby klienta.

 1. CENNIK

 • Zestaw CERTUM Standard z czytnikiem ( 1 rok ) - 239,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Standard z czytnikiem ( 2 lata ) - 279,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Standard bez czytnika ( 1 rok ) - 199,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Standard bez czytnika ( 2 lata ) - 239,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Mini z czytnikiem ( 1 rok ) -  249,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Mini z czytnikiem ( 2 lata ) - 289,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Mini bez czytnika ( 1 rok ) - 199,00 zł brutto

 • Zestaw CERTUM Mini bez czytnika ( 2 lata )- 239,00 zł brutto

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ ds. PODPISÓW ELEKTRONICZNYCH